AKCE 2020

Na rok 2020 jsme pro Vás připravili spousty akcí, na kterých se sportovně zabavíte, kde se něco dozvíte, naučíte. Akce, při kterých můžete pomoci zvířatům v nouzi apod. Naše akce jsou připravované tak, aby všechny věkové kategorie našly něco pro sebe. Chtěli bychom, abyste pokaždé, když nebudete vědět, co s časem, zavítali na naše stránky a vybrali si nějakou akci a přišli k nám.

Pokud se Vám náš spolek zalíbí natolik, že by jste chtěli být jeho součástí, rádi Vás přivítáme jako nového člena.

Seznam akcí:

termín včas upřesníme

SEMINÁŘ

Seminář na téma "Strava jako základ zdraví zvířat". Systém stravování psů a jiných zvířat v souladu s přírodou, přednášející je MVDr. Petra Domesová, vstupné 80,00 Kč, délka přednášky cca 2 hodiny (občerstvení a nápoje v ceně semináře).

Pozvánka bude včas zveřejněna

​Zájemci se mohou hlásit přes elektr. přihlášku ZDE

Během celého roku
CANISTERAPIE
VE ŠKOLÁCH A ŠKOLKÁCH

Připravujeme pro Vás sérii návštěv škol a školek na téma canisterapie a soužití člověka a psa. Výuka základního chování ve vztahu k psovi. Snažíme se o to naučit děti již od raného věku, jak se chovat ke zvířatům a také je naučit to, jak poznat "psí chování". Zájemci z řad MŠ A ZŠ nás mohou kontaktovat, ještě máme volné termíny. Tematické programy lze připravit na míru. Máme certifikované školitele, kteří se canisterapii věnují spoustu let.

Bližší info na tel.: 607 531 901

 

Květen 2020 (přesný termín včas upřesníme)

PROCHÁZKA DO LESAPlánovaná procházka do lesa bude s trasou 10-15 km po vyznačených turistických trasách. Místo a čas srazu podle předpovědi počasí bude zveřejněno cca týden před konáním procházky. Náročnost terénu budeme přizpůsobovat pro všechny věkové kategorie pejsků.

 

11.-14.6. 2020

DOGTREKKING

Stínem Beskydského rysa 

Dálkový pochod se psem je hlavní akcí našeho spolku pro všechny věkové kategorie lidí i psů, pro všechna plemena s rodokmenem i bez, pro všechny, kteří by rádi trávili chvíle v přírodě a hezky se prošli. Závod je zařazen do seriálu Mistrovství české republiky v DT a dogmaratonu jedná se o třetí ročník.

Více informací: http://www.stinemrysa.dogtrekking.cz

 

Červenec 2020 (termín včas upřesníme)

PROCHÁZKA DO LESA

Plánovaná procházka do lesa bude s trasou 10-15 km po vyznačených turistických trasách. Místo a čas srazu podle předpovědi počasí bude zveřejněno cca týden před konáním procházky. Náročnost terénu budeme přizpůsobovat pro všechny věkové kategorie pejsků.

Září 2020 (termín upřesníme)

PODZIMNÍ TREK PETILO

Dálkový pochod se psem pro všechny, kteří by rádi trávili chvíle v přírodě a hezky se prošli. Trasa je naplánovaná kolem 20 km.

NÁVŠTĚVA PSÍCH ÚTULKŮ

Náš spolek se podílí i na pomoci zvířátkům v nouzi a tak na adventní čas připravujeme návštěvu psích útulků (a útulků pro jiná zvířátka) v okolí Havířova a po celé severní Moravě. Od našich sponzorů, členů a dobrovolníků se budeme snažit za celý rok nasbírat potřebné věci či finanční prostředky a vše do poslední koruny předáme vybraným útulkům. Útulky oslovíme dopředu a rádi bychom jim předali potřebné věci, jako jsou např. misky, deky, krmení, pamlsky.. apod. Všem dárcům velmi děkujeme.

JSME TU PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE,
OD DĚTÍ AŽ PO SENIORY

Zavolejte nám pro více info:

607 531 901, 777 288 721

Kontaktujte nás: 607 531 901, 777 288 721 E-mail: spolek.petilo@gmail.com Adresa: Na Nábřeží 231/6, 736 01 Havířov 

  • Facebook App Icon

© 2014 by SPOLEK PETILO. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now